Miejsce:
Hotel Monopol, ul. Dworcowa 5, Katowice

Data:
Sobota, 8 stycznia 2022, godz. 11:00

Zapraszamy Was na kolejną edycję Śniadania dla Kobiet “(S)pokój w czasie burzy” organizowanego przez naszą wspólnotę. Jest to już trzecia edycja ewangelizacyjnego spotkania dla kobiet.

Piękne miejsce, smaczne eleganckie śniadanie to tylko mały pretekst, by spotkać się z innymi kobietami. To spotkanie, na którym w przyjaznej atmosferze rozmawiamy o życiu, priorytetach, wartościach. Dzielimy się tym, co czasem może być trudne, ale też jak mądrze dokonywać wyborów, nie poddawać się, być wdzięczną i pogodną.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez wydarzenie na naszym Facebooku lub bezpośrednio z Ewą Pieszką.

Szczególne podziękowania należą się piątce niesamowitych kobiet z naszego kościoła, które potrzeby serca zdecydowały się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za zrealizowanie tego wydarzenia:

Od lewej: Alicja Kon, Alicja Sieradzon, Diana Pieszka, Ewa Pieszka, Barbara Żynda

Dziękujemy również wszystkim osobą, które zaprosiły swoje znajome do udziału w Śniadaniu. Wierzymy, że każda z nich wyszła z tego wydarzenia przemienioną. Mamy również nadzieję, że to co udało nam się zasiać, będzie w nich również wzrastać przez następne lata.

Zapraszamy również do przejrzenia krótkiej fotorelacji. Więcej zdjęć znajdziecie jak zwykle na naszym Facebooku.