Ważny komunikat.

W związku z decyzją Rządu RP o zamknięciu placówek oświatowych i kultury w dniach od 12 do 25 marca 2020 podyktowaną zagrożeniem epidemiologicznym odwołane zostały wszystkie wydarzenia w Domu Kultury Koszutka gdzie odbywają się nasze nabożeństwa. Zaistniała sytuacja jest wyjątkowa i skłania nas do podjęcia następujących kroków:

Jako Rada SChK sugerujemy i jednocześnie zachęcamy, aby w najbliższą niedzielę (15 marca) w ramach naszego nabożeństwa zorganizować się w małe grupy i spotkać po domach. Jako tekst przewodni naszych rozważań polecamy lekturę Psalmu 91 mówiącego o Bożej ochronie w czasie zagrożeń.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich członków i sympatyków SChK o zrozumienie powyższej decyzji i przekazanie dalej tej informacji wszystkim osobom z którymi mamy kontakt.

Jeśli chodzi o kolejną niedzielę (22 marca) prowadzimy rozmowy z zaprzyjaźnionym kościołem o możliwości wynajęcia kaplicy na popołudniowe nabożeństwo. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, dlatego polecamy śledzić naszą stronę internetową oraz FB.

W imieniu Rady Starszych Społeczności Chrześcijańskiej Katowice,
Pastor Mirek Kozieł